#320 Slovinská dominancia v Taliansku s Pogačarovým monumentom
35:34

#320 Slovinská dominancia v Taliansku s Pogačarovým monumentom

12.10.2021
(12.10.2021) Talianska jeseň mala výrazný slovinský rukopis. Kým Primož Roglič zažiaril v prípravných pretekoch, Tadej Pogačar udrel až na samotnej Lombardii. Po Liège – Bastogne – Liège pridal na svoje konto aj druhý z vrchárskych monumentov. Ak k tomu pripočítame víťazstvo na Tour de France, ide o skutočne ojedinelú kombináciu, ktorou sa naposledy pýšil Eddy Merckx. Slovinský mladík čoraz viac udivuje cyklistický svet a v najbližších mesiacoch zrejme neprestane. Sponzorom dnešného podcastu je SENS Foods, výrobca tyčiniek a ďalších produktov s proteínom z cvrčkov. Pri platbe zadajte kód cyklopodcast15, čím získate 15% zľavu a zároveň tým podporíte náš podcast. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.