#12 Van Avermaet kráľom jari, pridá sa v Ardenách Valverde?
01:02:24

#12 Van Avermaet kráľom jari, pridá sa v Ardenách Valverde?

12.04.2017
(11.4.2017) Paríž - Roubaix je za nami a iba potvrdilo súčasné postavenie Grega Van Avermaeta v svetovom pelotóne. GVA totiž ovládol celú jar. Okrem toho prinášame hodnotenie jarných klasík a tiež preview toho, čo nám ponúknu Ardeny. Vyzerá to tak, že už o pár dní sa Van Avermaet stretne v priamom súboji s ďalším suverénom jari - Alejandrom Valverdem. Foto: BMC / Tim de Waele / TDWsport.com

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.