#234 Peter Sagan o cieľoch a plánoch po reštarte sezóny
19:09

#234 Peter Sagan o cieľoch a plánoch po reštarte sezóny

16.06.2020
(16.6.2020) Kým mnohí z borcov súperili vo virtuálnych pretekoch, o Petrovi Saganovi bolo počas pandémie pomerne ticho. Svoj čas trávil so synom v Monaku, odkiaľ sa však už presunul do Rakúska na tréningový kemp tímu Bora-Hansgrohe. Odtiaľ absolvoval tiež virtuálnu tlačovú konferenciu so slovenskými novinármi, kde odpovedal na otázky o jeho tohtoročných ambíciách a plánoch. A tiež o tom, prečo sa rozhodol uprednostniť Giro pred Flámskymi klasikami. Hlavným partnerom podcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálni partneri: RoadCycling.cz a Hashtag.sk Foto: © BORA - hansgrohe / Bettiniphoto

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.