#170 GIRO ŠPECIÁL: Roglič rozdal v časovke opäť tvrdé rany
27:45

#170 GIRO ŠPECIÁL: Roglič rozdal v časovke opäť tvrdé rany

20.05.2019
(20.5.2019) Giro ešte neprekročilo nadmorskú výšku 1 000 m.n.m., no v celkovom poradí sú prvej desiatke už minútové rozdiely. Nástrahy prvého bloku korunovala druhá individuálna časovka. Práve cesta do San Marína bola označovaná za jeden z kľúčových dní. Papierové predpoklady do bodky naplnil Primož Roglič. Druhý chronometer, druhé víťazstvo Slovinca a navyše desiatky sekúnd k dobru voči priamej konkurencii. Veľmi zlý deň si vybrali Simon Yates a Miguel Angel Lopez. Po dni voľna absolvujú jazdci dve tranzitné rovinaté etapy a vo štvrtok sa im postaví do cesty prvá seriózna horská prémia. Foto: facebook.com/giroditalia

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.