#70 Sagan si konečne potykal s pavé Paríž-Roubaix
01:01:30

#70 Sagan si konečne potykal s pavé Paríž-Roubaix

11.04.2018
(11.4.2018) Ronde je málo, chýbajú mu ďalšie monumenty. Dlhé týždne počúval Peter Sagan kritiku zo všetkých strán. Odpoveď majstra sveta však prišla v najlepšej chvíli. V dňoch dominancie Quick-Stepu zobral réžiu pretekov do svojich rúk a po spolupráci so Silvanom Dillierom využil príležitosť na víťazný šprint na velodróme v Roubaix. Jeho klasikárska jar pokračuje na AGR. Z kociek sa presúvame do kopcov, kde sa dostanú k slovu ardenskí špecialisti. R.I.P. Michael Goolaerts Foto: facebook.com/UnionCyclisteInternationale

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.