#28 TOUR ŠPECIÁL: Rovní a rovnejší platí aj na Tour
23:37

#28 TOUR ŠPECIÁL: Rovní a rovnejší platí aj na Tour

06.07.2017
(6.7.2017) Vylúčenie Petra Sagana z Tour de France je témou číslo jeden ostatných dní. Kto nevyjadril k rozhodnutiu jury svoj názor, akoby ani neexistoval. Nás až tak nezaráža samotné vylúčenie z pretekov, keďže pravidlá UCI je možné rovnako ako iné zákony interpretovať viacerými spôsobmi. Do očí bijúci je skôr dvojitý meter, ktorým kompetentní celý finiš posudzovali. Manévre Nacera Bauhanniho sú oproti tomu, čo predviedol Arnaud Démare, iba slabým odvarom. Z pretekov Okolo Rakúska vám prinášame rozhovory so Sepom Vanmarckem, Ilnurom Zakarinom a Danielom Teklehaimanotom. Foto: twitter.com/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.