#218 Rigo a spol. opäť opantali Kolumbiu
48:36

#218 Rigo a spol. opäť opantali Kolumbiu

20.02.2020
(20.2.2020) Miláčik kolumbijského národa, Rigoberto Urán, predviedol domácim fanúšikom znova to, po čom najviac túžia. Bezprostrednú šou na ceste aj mimo nej. Nezaostali však ani jeho nemenej slávni krajania. Snaha Egana Bernala o dosiahnutie pódia ostala márna. Bedne sa zmocnili kompletne jazdci EF Pro Cycling, s víťazným Sergiom Higuitom. Tour Colombia však postrádala jedno veľké meno. Nairo Quintana sa pravdepodobne musel podriadiť záujmom svojho nového zamestnávateľa a štartovať v Provensálsku. Nebol to však krok vedľa, pretože vo svojej premiére bral hneď víťazstvo na Mont Ventoux aj v GC. Foto: facebook.com/EFEducationFirstProCycling

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.