#309 VUELTA ŠPECIÁL: Rogličov červený darček pre Intermarché - Wanty
24:47

#309 VUELTA ŠPECIÁL: Rogličov červený darček pre Intermarché - Wanty

17.08.2021
(17.8.2021) Olympijský víťaz v časovke a najväčší favorit Vuelty vstúpil do poslednej Grand tour sezóny víťazne. Individuálna časovka priniesla Primožovi Rogličovi okrem sekúnd k dobru na konkurenciu aj červený dres. Preventívne sa ho však zbavil už v tretej etape, keď sa z úniku tešil z etapového triumfu Rein Taaramäe. Pre skúseného Estónca ide o druhé víťazstvo na španielskej Grand tour. To prvé prišlo pred už pred desaťročím. Čerešničkou na torte pre tím Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux je dres lídra, ktorý najbližšie tri dni s najväčšou pravdepodobnosťou nebude mať problém udržať. Cyklisti sú kávičkári a preto dnešný podcast prináša káva pražená na Slovensku - Coffeein. Kupujte online na coffeein.sk. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.