#298 Dekáda so Saganovcami, Peter berie na Tour dres slovenského majstra
57:32

#298 Dekáda so Saganovcami, Peter berie na Tour dres slovenského majstra

22.06.2021
(22.6.2021) Už sa len párkrát vyspíme a budeme môcť tri týždne sledovať francúzske krajinky, zámky a vinice. Odpoveď na to, kto vyhrá tohtoročnú Tour de France sa v dnešnom podcaste určite nedozviete. Prešli sme si však zostavy úplne všetkých štartujúcich tímov. Okrem toho sa obzrieme za minulým víkendom a česko-slovenským majstrákom, ktorý predĺžil dominanciu Saganovcov na rovných desať rokov. Pre nákupy cyklistických dresov, oblečenia a memorabílií priamo od profesionálnych cyklistov odporúčame ProCyclingOutlet.com. Pri platbe zadajte kód cyklo10, čím získate 10% zľavu a zároveň podporíte náš podcast. Sponzorom dnešného podcastu je penzión Antiqua Villa v Pieninách, ideálne miesto na slovenskú cyklodovolenku. Viac o bajkerských možnostiach v regióne a možnosť rezervácie ubytka nájdete pod týmto linkom. Hlavným partnerom CykloPodcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner: RoadCycling.cz

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.