#188 Nová generácia jazdcov školí skúsených borcov
01:02:12

#188 Nová generácia jazdcov školí skúsených borcov

15.08.2019
(15.8.2019) Preteky Okolo Poľska po tragickej udalosti ovládol mladý talent Pavel Sivakov, Remco Evenepoel zničil konkurenciu časovkárov na ME... To je len pár výsledkov, ktoré nasvedčujú, že po Bernalovom úspechu na Tour de France nastupuje mladá generácia jazdcov, ktorí skúseným borcom nedajú nič zadarmo. Okrem toho sa pozrieme aj na skončené ME, ktoré mali byť pôvodne šprintérske, no rozfúkal ich vietor (aj so strechou miestneho futbalového klubu) a Eneco Tour, kde si odsúvaný šprintér Bory Sam Bennett pripísal víťazný hetrik. Foto: Luca Bettini/BettiniPhoto/Facebook/UEC.Cycling

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.