#211 SILVESTROVSKÝ ŠPECIÁL: Dôchodok. Big biznis. Otec roka. #maestro
47:16

#211 SILVESTROVSKÝ ŠPECIÁL: Dôchodok. Big biznis. Otec roka. #maestro

31.12.2019
(31.12.2019) Posledný deň v roku venujeme po ročnej pauze opäť legende talianskej cyklistiky. Pippo Pozzato absolvoval končiaci rok 2019 už so statusom cyklistického dôchodcu. Napriek tučnému kontu a závideniahodnej prestíži Pippo nezaháľal a naplno sa venuje svojmu biznisu a vášňam. Nechýbali lyže, hokej, emócie a nostalgia. Život na vysokej nohe pokračuje. #maestro #highlife #newbusiness Odporúčame počúvať so zapnutým instagramom @pippopozzato Foto: instagram.com/pippopozzato

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.