#227 Rozhovor s Filipom Taragelom o novej trénerskej pozícii
44:50

#227 Rozhovor s Filipom Taragelom o novej trénerskej pozícii

24.04.2020
(24.4.2020) Pravidelní poslucháči si možno spomenú, že Filip Taragel už hosťom podcastu v jednej epizóde bol. V roku 2018 bola téma rozhovoru viac-menej jasná, keďže sa uskutočnil tesne po oznámení ukončenia jeho kariéry. Čo robí po takmer dvoch rokoch bývalý slovenský dráhový reprezentant dnes? Cyklistiku neopustil. Práve naopak. Vrhol sa do trénovania mládeže a svojimi skúsenosťami chce prispieť k rozvoju mladých cyklistov. Príjemné počúvanie! Rozhovor s Filipom z roku 2018 Hlavným partnerom podcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálni partneri: RoadCycling.cz a Hashtag.sk Foto: instagram.com/filip_taragel

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.