#212 Módna polícia: Montérky, vykrádačky a talianska škola dizajnu
01:08:38

#212 Módna polícia: Montérky, vykrádačky a talianska škola dizajnu

09.01.2020
(9.1.2020) Módna polícia je späť. Naše prísne a odborné oko zaostrilo na šatník profesionálnych tímov aj tento rok. V dielňach svetoznámych módnych domov (napríklad Alé) sa zrodili dresy, ktoré vyzerajú rovnako ako vlani, ktoré sú ukradnuté, alebo sa vracajú do 90. i nultých rokov. Kapitola sama o sebe je talianska dizajnová škola na čele s Androni a Bardiani. Ponorte sa s nami do sveta dizajnu a farieb pro pelotónu.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.