#264 VUELTA ŠPECIÁL: Šok z Tour sa nekonal, Rogličova obhajoba realitou
33:44

#264 VUELTA ŠPECIÁL: Šok z Tour sa nekonal, Rogličova obhajoba realitou

09.11.2020
(9.11.2020) Vuelta vyvrcholila na Alto de la Covatilla, kde sa očakával atak Richarda Carapaza. K nemu aj prišlo, ale až príliš neskoro na to, aby zlomilo Primoža Rogliča. Slovinec si v záverečných stovkách metrov ustrážil naakumulovaný náskok z bonifikačných sekúnd a vydarenej časovky. Pódium doplnil Hugh Carthy, ktorý si k tretiemu miestu pripísal aj víťazstvo v kráľovskej etape. Pelotón má za sebou hektické týždne a snáď každý sa teší na pár týždňov voľna. Hlavným partnerom podcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner: RoadCycling.cz Foto: facebook.com/lavuelta

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.