#300 TOUR ŠPECIÁL: Cavendishov rozprávkový návrat na vrchol
31:18

#300 TOUR ŠPECIÁL: Cavendishov rozprávkový návrat na vrchol

02.07.2021
(2.7.2021) Už v minulom podcaste sme sa bavili o tom, že sa na tohtoročnej Tour plnia sny. To sme ešte netušili, že v 4. etape udrie odpisovaný Mark Cavendish, šprintér, ktorého sme v našich ranných cyklistických rokoch neznášali, aby sme teraz na staré kolená boli dojatí z jeho víťazstiev. Popri všetkých tých slovách o Cavovi sme sa dostali aj k Tadejovi Pogačarovi, ktorý udrel po prvý raz na tohtoročnej Tour a to na mieste, kde sme to možno nečakali - v časovke. Partnerom CykloPodcastu počas Tour de France je slovenská značka cyklistického oblečenia Isadore. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.