#186 TOUR ŠPECIÁL: Kolumbia hore nohami, víťazom Bernal
01:03:16

#186 TOUR ŠPECIÁL: Kolumbia hore nohami, víťazom Bernal

30.07.2019
(30.7.2019) Posledné alpské etapy priniesli odpoveď na množstvo otázok. Julianovi Alaphilippovi sa síce rozplynul žltý sen, ale bol to on, kto sa stal ústrednou postavou 106. ročníka Tour. V neutralizovanej 19. etape si zabezpečil žltý dres Egan Bernal a priniesť ho až na parížske pódium už pre neho nebola ťažká úloha. Skvelú Tour pre tím Ineos podčiarkol druhým miestom v GC obhajca Geraint Thomas. Životný výsledok zaznamenal tretím miestom Steven Kruijswijk. Peter Sagan si trochu v tieni senzačného Juliana Alaphilippea a kráľa šprintérov Caleba Ewana, odnáša rekordný siedmy zelený dres a jedno etapové víťazstvo. Tour spoznala málo víťazov a veľa porazených. Etapy si rozdelilo iba 8 tímov, a tak u väčšiny celkov nastáva čas na analýzu neúspechu. A Oleg Tiňkov? Vo Val Thorens síce nechýbal, ale na jeho návrat si ešte musíme počkať. Foto: facebook.com/teamineos

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.