#7 COVID19: jediná reálna smrť ktorá nám hrozí je z preinformovanosti!
28:38

#7 COVID19: jediná reálna smrť ktorá nám hrozí je z preinformovanosti!

24.04.2020

Vôbec som neplánoval venovať sa téme COVID19, ale bolo to silnejšie ako ja a už cítim vnútornú potrebu vyjadrovať sa k niektorým súvislostiam, skôr ako prídu úplne všetci o rozum. Dnešná téma je riziko smrti z preinformovanosti a moju pozornosť upútala aktivita HackVirus - www.hackvirus.sk a tak som sa po nej trochu povozil. Dievčatá a chalani sorry, fakt som musel.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/cyber-academy/message

Podcast Cyber Academy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.