#8 COVID19: Monitorovanie pohybu ľudí na sovietsky spôsob si v tichosti žije svojim životom
26:40

#8 COVID19: Monitorovanie pohybu ľudí na sovietsky spôsob si v tichosti žije svojim životom

26.04.2020

Moje reakcie na rozhovor Mareka Vagoviča (aktuality.sk) s ministrom vnútra Romanom Mikulcom na tému monitorovania pohybu ľudí Úradom verejného zdravotníctva. Zdroj použitých častí rozhovoru je podcast NA ROVINU (aktuality.sk) z 1. apríla 2020 "s ministrom vnútra Mikulcom: Nebudeme špehovať ani zisťovať, kto s kým telefonuje".

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/cyber-academy/message

Podcast Cyber Academy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.