#10 Dekonšpirácia: Nanočipy
25:59

#10 Dekonšpirácia: Nanočipy

11.05.2020

Shalom. Na kusy rozmetané konšpiračné teórie a pseudobiblické proroctvá o nanočipoch a ich nadprirodzených schopnostiach. Tento podcast nebol sponzorovaný izraelskou vládou ani žiadnou farmaceutickou firmou a možno bol, kto vie....;) דובידניה

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/cyber-academy/message

Podcast Cyber Academy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.