ČT24: Andrej Kiska převzal na Masarykově univerzitě Velkou zlatou medaili
13:38
Podcast: ČT24 Extra

ČT24: Andrej Kiska převzal na Masarykově univerzitě Velkou zlatou medaili

29.01.2019
Slovenský prezident Andrej Kiska převzal Velkou zlatou medaili Masarykovy univerzity, která slaví sté výročí založení. Podle rektora univerzity Mikuláše Beka přispěl k uchování masarykovské a štefánikovské tradice v české a slovenské politice. Kiska varoval před populismem, šířením nenávisti a nedůvěry ve stát.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.