ČT24: Ombudsmanka si stěžuje na ministra vnitra
08:20
Podcast: ČT24 Extra

ČT24: Ombudsmanka si stěžuje na ministra vnitra

20.02.2019
Ombudsmanka Anna Šabatová si stěžuje na to, že jí ministerstvo vnitra neumožňuje plný přístup k podkladům svých rozhodnutí o žádostech o udělení státního občanství. Brání jí tak v jejím šetření. Ministerstvo to odůvodňuje tím, že jde o utajované informace. Ombusmanka se proto rozhodla obrátit se na vládu a požádat ji, aby ministrovi vnitra uložila respektovat zákon.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.