Týden v justici: Předkládání falešných důkazů jako trestný čin, Tomáš Sokol
07:43
Podcast: ČT24 Extra

Týden v justici: Předkládání falešných důkazů jako trestný čin, Tomáš Sokol

25.02.2019
Předložení falešných důkazů soudu je nově trestným činem. Od začátku února se v trestním zákoníku objevila definice takzvaného maření spravedlnosti. Zatímco soudci změnu vítají, některým obhájcům se nelíbí, že by za předložení důkazů měli být odpovědní právě oni. Nemají totiž údajně možnost přezkoumat pravost všeho, co od klienta dostanou. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11129264015-tyden-v-justici/319281381900224

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.