Paměťová stopa: Betty Lee Knorr ( 16. 3. 2019)(v angličtině)
07:18
Podcast: ČT24 Extra

Paměťová stopa: Betty Lee Knorr ( 16. 3. 2019)(v angličtině)

27.03.2019
Pracovala pro americké ministerstvo zahraničí, spolupracovala s tajnou službou. Život jejího muže byl ale ještě pestřejší. Letos pětaosmdesátiletá Betty Lee Knorr zavzpomínala na svého manžela generálmajora Miloše Knorra. Přestože musel z vlasti hned dvakrát uprchnout a nikdy se zpět natrvalo nevrátil, rád se obklopoval předměty z Ivančic, kde strávil dětství. Kromě obrazů od moravských malířů, tak na zdi v bytě na Manhattanu visí třeba i originální skica od Alfonse Muchy. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1181680258-tyden-v-regionech-brno/319281381890316-tyden-v-regionech/obsah/682150-pametova-stopa-betty-lee-knorr

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.