Q&A: S Prokopem Závadou o sopečné aktivitě, část první
32:05
Podcast: ČT24 Extra

Q&A: S Prokopem Závadou o sopečné aktivitě, část první

01.10.2021
Od sopky Cumbre Vieja na ostrově La Palma si láva proklestila cestu přes pole a obytné a hustě zalidněné oblasti. Jak dlouho bude sopečná aktivita trvat? Bude se opakovat? Jak je na tom aktivita jiných sopek? A souvisí jejich činnost se zemětřesením v jiným částech planety? O těchto a dalších tématech promluvil Prokop Závada z Geofyzikálního ústavu AV ČR.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.