Studio ČT24: Soudy loni uložily nejvíc peněžitých trestů v historii
18:48
Podcast: ČT24 Extra

Studio ČT24: Soudy loni uložily nejvíc peněžitých trestů v historii

02.04.2019
České soudy loni uložily skoro deset tisíc peněžitých trestů v celkové výši přes tři sta milionů korun. To je nejvíc v historii české soudní praxe. Tato forma sankce se tak dotkla osmnácti procent všech loni odsouzených osob. Za poslední tři roky se podíl uložených peněžitých trestů zvedl více než dvojnásobně. Ministerstvo spravedlnosti chce toto číslo dál zvyšovat. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/319281381930402

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.