Týden v Justici: Do Právnické síně slávy vstoupil Petr Pithart
07:27
Podcast: ČT24 Extra

Týden v Justici: Do Právnické síně slávy vstoupil Petr Pithart

04.02.2019
Řady osobností, které Česká advokátní komora uvedla do Právnické síně slávy, rozšířil první český premiér, několikanásobný předseda i místopředseda Senátu a také dlouholetý pedagog Petr Pithart. V rozhovoru pro Týden v justici vzpomíná na počátky rozhovorů o uspořádání federace Čechů a Slováků, které označil zlidovělým termínem dvojdomek, své působení v Senátu a okomentuje i možné ovlivňování soudců Hradem. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11129264015-tyden-v-justici/319281381900203/obsah/673258-mozne-ovlivnovani-soudcu-hradem

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.