Studio ČT24: Jaké novinky chystá pro návštěvníky zámek v Lednici
06:17
Podcast: ČT24 Extra

Studio ČT24: Jaké novinky chystá pro návštěvníky zámek v Lednici

28.03.2019
Start sezony na hradech a zámcích se blíží. Jejich pracovníci tam teď dolaďují poslední detaily. Většina památek se otevře o tomto víkendu a pro návštěvníky je připravena řada novinek. Jaké novinky chystá i zámek v Lednici, který patří k nejnavštěvovanější památce Jihomoravského kraje, přiblížila kastelánka Ivana Holásková. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096902795-studio-6/219411010110328-studio-6-ii/obsah/684515-zpoplatneni-vstupu-do-zameckeho-parku

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.