Studio ČT24: O lyžařské školy je velký zájem, chybí ale instruktoři
11:37
Podcast: ČT24 Extra

Studio ČT24: O lyžařské školy je velký zájem, chybí ale instruktoři

25.01.2019
Ačkoliv je lyžařská sezóna v plném proudu a díky počasí se jezdí na většině sjezdovek v Česku, hodně skiareálů nemá dostatek kapacit, aby pokryly letošní extrémní zájem o lyžařské školy. Zájemci tak na termín lekce čekají i několik týdnů.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.