ČT24: Sušenky z pecek a mláta
08:05
Podcast: ČT24 Extra

ČT24: Sušenky z pecek a mláta

21.02.2019
Stále více firem hledá cesty, jak při potravinářské výrobě maximálně využít všechny zbytky. Odborníci z Mendelovy univerzity v Brně teď například vymýšlejí technologické postupy pro pivovary a vinaře. Právě při výrobě piva a vína totiž vzniká velké množství odpadu, který je možné dál zpracovat. O tom co všechno dělají z pecek hroznů ve vinařství v Čejkovicích, hovořila redaktorka Martina Tlachová s generálním ředitelem Víno Sýkora Michalem Burešem. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096902795-studio-6/219411010110221-studio-6-ii/obsah/676958-pecivo-ze-zbytku-hroznu

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.