Q&A: Extrémní horka a požáry v Řecku
36:54
Podcast: ČT24 Extra

Q&A: Extrémní horka a požáry v Řecku

09.08.2021
Extrémní horka a rozsáhlé požáry v Řecku. Hasiči bojují s ohněm poblíž Atén, obyvatelé hlavního města vy neměli vycházet ven. Jak země zvládá boj s ohněm? Jaká je současná covidová situace a jaký mají opatření vliv na turismus? Pohled spolupracovníka ČT na Balkáně Thomase Kulidakise. Q&A – Odpovědi na aktuální otázky s hosty ČT24Plus. https://www.facebook.com/watch/live/?v=376979490492789&ref=watch_permalink

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.