Q&A: Novinář a publicista Petr Koubský o globálním výpadku sociálních sítí
21:23
Podcast: ČT24 Extra

Q&A: Novinář a publicista Petr Koubský o globálním výpadku sociálních sítí

06.10.2021
Výpadek sociálních sítí - Facebook a Instagram nefungovaly 6 hodin zřejmě kvůli chybě v konfiguraci systému. Výpadek zasáhl taky aplikaci Whatsapp. Co způsobilo rozsáhlé výpadky a jaký měly dopad na společnost? Ptali jste se novináře a publicisty, Deník N, Petra Koubského.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.