Q&A: Jak USA změnilo 11. září 2001? Na divácké dotazy odpovídal amerikanista Pondělíček
42:53
Podcast: ČT24 Extra

Q&A: Jak USA změnilo 11. září 2001? Na divácké dotazy odpovídal amerikanista Pondělíček

10.09.2021
Dvacet let od největšího teroristického útoku v dějinách USA. Jak události 11. září 2001 změnily Ameriku a samotné Američany? Bylo stažení amerických vojsk z Afghánistánu správné rozhodnutí Joea Bidena? A jak na události 11. září vzpomíná Bílý dům? Ptali jste se amerikanisty Jiřího Pondělíčka. Q&A – Odpovědi na aktuální otázky s hosty ČT24Plus.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.