Paměťová stopa: Mstitelé, Josef Klečka
07:19
Podcast: ČT24 Extra

Paměťová stopa: Mstitelé, Josef Klečka

08.04.2019
Výslechy, bití a práce v uranových dolech. Takový byl život Josefa Klečky - kvůli sabotáži komunistických schůzí a psaní letáků. Dlouho pak nebyl schopný mluvit o tom, co jako mukl prožil. Zapomenout dodnes nedokáže. Poslechněte si jeho vzpomínky.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.