Graffiti mizí z národního parku
10:22
Podcast: ČT24 Extra

Graffiti mizí z národního parku

01.10.2021
Odstranil graffiti z Karlova mostu, teď je ho potřeba v Hřensku. Neznámý vandal tu totiž nasprejoval pět metrů široký a dva metry vysoký nápis na pískovcovou skálu. O technologiích k odstraňování graffiti i o tom, jak se k této práci vlastně dostal, jsme si povídali s Miloslavem Černým.

Podcast ČT24 Extra je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.