Star Crack Promo
00:54

Star Crack Promo

08.04.2020
Tajný vesmírny program NASA z roku 1967 zlyhal. Vesmírna loď Starcrack s kapitánom Higgsom, mimozemšťanom z Roswelu, ktorého všetci volajú Huňó napriek tomu, že v jeho jazyku je to vulgárna nadávka, doktorka Qwí NOVA, čínsky palubný technik – kyborg Oća Mičumim, robot Ká nula Ká nula Té /píše sa K0.K0.T/ a palubný počítač SVOKRA už vyše pol storočia blúdia vesmírom. Zažite s nimi jedinečné dobrodružstvá a staňte sa fanúšikom v budúcnosti kultového seriálu.

Podcast Comedy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.