Láslov týždeň - Epizóda 01
07:56

Láslov týždeň - Epizóda 01

23.04.2020
Láslo a Ildikó prežívajú pandémiu na svojom vidieckom domčeku pri Komárne. Láslo pozorne sleduje dianie doma i vo svete a keďže „byť trendy“ je jeho výsada, rozhodol sa nahrávať pravidelný „podkášt“. Nedáva si servítku pred ústa a pomenúva veci pravými menami, (samozrejme v rámci jeho mantinelov spisovnej slovenčiny). Ildikó mu zase pravidelne vtrhne do príhovoru nečakaným telefonátom, ktorý Láslo pravidelne zabudne z nahrávky vystrihnúť. O zábavu teda núdza určite nebude, mnohé Láslove postrehy však dokážu nasadiť chrobáka do hlavy.

Podcast Comedy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.