#1 Ľubica Kmeť Jakušová, módna stylistka: "Štýl nám bol daný na to, aby sme vedeli ušetriť"
45:28

#1 Ľubica Kmeť Jakušová, módna stylistka: "Štýl nám bol daný na to, aby sme vedeli ušetriť"

30.03.2020
Ľubica je módna stylistka. Keď sa to človek dozvie, tak sa pre istotu skontroluje, či nemá oblečenú nejakú divnú kombináciu. Niečo ako keď stretnete psychológa a máte pocit, že vám vidí do hlavy. Rozhodne môj fádny čiernobiely módny štýl je svojim...

Podcast ČIERNOBIELY SVET je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.