Na lazoch učí komunitná malotriedka deti samostatnosti a zodpovednosti
16:34

Na lazoch učí komunitná malotriedka deti samostatnosti a zodpovednosti

26.11.2019
V komunitnej malotriedke sa spolu učia deti zo 4 ročníkov, s hodinami pomáhajú aj rodičia. Škola deti takto učí samostatnosti, spolupráci a zodpovednosti. Vypočujte si viac v audioreportáži. Číta: Michal Hallon Text pripravila: Kristína Hudeková Zvuk: Martin Králik (Soundline) Za podporu pri príprave série reportáží Ako sa učí Slovensko ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis.

Podcast čiernalabuť_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.