Repair cafes
13:12

Repair cafes

03.10.2019
Mnohé veci skončia v koši len preto, že sa im pokazila jedna súčiastka. Oprava je buď nedostupná alebo príliš drahá a my tak musíme kupovať nové a nové produkty. Toto sa snaží zmeniť koncept takzvaných opravovacích kaviarní, kde si môžete prísť s pomocou profesionálneho náradia a poradenstva odborníkov - dobrovoľníkov opraviť svoje veci. V jednej z nich v Bystro - Komunitná Obývačka sme sa boli pozrieť. Vypočujte si viac o tom, ako takáto kaviareň funguje.

Podcast čiernalabuť_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.