Mám psa v Číne a nevolá sa Bóbika! Všetko o psoch v Číne [kontext]
20:20

Mám psa v Číne a nevolá sa Bóbika! Všetko o psoch v Číne [kontext]

02.06.2020

Ak sa povie Čína a pes, väčšine ľudí zetemnia predsudky ich zdravý úsudok a kritické myslenie. Poďme sa pozrieť že svet nie je tak čiernobiely ako by si človek mohol myslieť.  


Môj článok o psíčkarení: https://www.cestycinou.sk/clanky/zivot-v-cine/pes-v-cine


Môj článok o cestovaní so psom: https://www.cestycinou.sk/clanky/pred-cestou/so-psom-na-cestach-do-nielen-ciny


Čína postupne konzumáciu psov zakazuje: https://www.startitup.sk/pes-uz-nie-je-zviera-na-maso-cina-prijala-prelomovy-zakon/


Ďalšie čítanie: https://ltl-cinstina.cz/psi-maso-v-cine/


---


MAĽOVANÉ DEJINY BRATISLAVY: https://vydavatelstvorak.sk/shop/mimo-edicie/malovane-dejiny-bratislavy


Maľované dejiny Bratislavy, deti ilustrujú príbehy Pavla Dvořáka.Kniha má 216 strán, je plná krásnych detských ilustrácií a hutných krátkych príbehov z histórie Bratislavy od čias mamutov až po posledný Štefánikov let.Ilustrácie vznikali na výtvarných ateliéroch „Rozpoviem ti tri príbehy” v Múzeu mesta Bratislavy: tu sa takmer rok a pol stretával Pavel Dvořák s deťmi, ktoré pútavú históriu hneď nakreslili alebo namaľovali.


___

Ahoj, som Pavel. Žijem striedavo v Šanghaji a Budmericiach. Založil som blog a cestovku Cesty Čínou, okrem toho v rodinnom vydavateľstve vydávam knihy a školím, prednášam o Číne a čínskej kultúre. Niekedy aj tlmočím, či prekladám a hlavne veľa fotím, natáčam, robím vlog a píšem (nie len) o číne...

👨🏻‍💻Kto som? - [http://paveldvorak.sk]

🛫Blog Cesty Čínou - [http://cestycinou.sk]

📚Vydávam knihy: [https://vydavatelstvorak.sk]

📖Čo čítam: [https://pavel.tips]

---

Zaujíma vás Čína? Pripravil som pre vás zoznam kníh ktoré by ste si mali prečítať: [https://tinyurl.com/ybx562jl]

Ak máte radšej audioknižky, ja používam audiolibrix: [https://tinyurl.com/y8pqaxrx]

V Číne je silná cenzúra internetu. Zaujíma vás ako dokážem dávať videa na YouTube? Tu je odpoveď: [https://tinyurl.com/y7msvv9w]

Hudbu, zvuky a niektoré videozábery nakupujem tu: [https://tinyurl.com/yaqn3uem]

---

Momentálne pracujem na knihe Zápisky z Wuhanu. Je to denník čínskej spisovateľky, ktorý popisuje ako sa epidémia koronavírusu začala. Viac na www.wuhan.sk

---

🇨🇳Moje zájazdy Čínou

PRECHÁDZKY ČÍNSKYMI ROZPRÁVKAMI

[https://www.cestycinou.sk/cesty/prechadzky-cinskymi-rozpravkami]

To najlepšie z Číny! Prejdeme sa po Čínskom múre, uvidíme Terakotovú armádu, vychutnáme si rieku Li medzi čínskymi kopčekmi, prespíme na ryžových terasách a čajových poliach, navštívime pamiatky a prírodné parky UNESCO, ale aj turistami nepoškvrnené miesta.

STRATENÉ SVETY ČÍNY A TIBETU

[https://www.cestycinou.sk/cesty/hladanie-stratenych-svetov]

Dokonalá kombinácia starej a novej číny. Miest, vidieka a zasnežených šesťtisícoviek, krásnych pamiatok a aj oblastí, kde cudzinca ešte nevideli. Čína, ktorá o pár rokov prestane existovať.

ĎAĽŠIE CESTY: [https://www.cestycinou.sk/terminy-zajazdov]

---

Podcast Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.