CH Podcast #14 - Epic vs Apple a Google, Odklad Halo Infinite, Dojmy z Marvel's Avengers
48:45

CH Podcast #14 - Epic vs Apple a Google, Odklad Halo Infinite, Dojmy z Marvel's Avengers

18.08.2020

Dominantnou témou tohto dielu nášho herného podcastu je súboj Epicu proti dvoj technologickým gigantom - Apple a Google. Dozviete sa, čo sa stalo a v akom stave je aktuálne tento spor.

Druhou témou je odvážne rozhodnutie Microsoftu. Ten odložil svoju jedinú exkluzivitu pre Xbox Series X až na budúci rok. Na launch ich tak konzola bude mať 0.

A porozprávali sme sa aj o dojmoch z bety Marvel's Avengers. Na prvý pohľad je to ambiciózna hra, no zlyháva v takmer každom aspekte.

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.