Podcast | Na ktoré športy dávať peniaze?
01:37:25
Podcast: Café Európa

Podcast | Na ktoré športy dávať peniaze?

23.05.2019
Na ktoré športy by malo ísť najviac peňazí a ktoré si ich zaslúžia menej? Mali by získať lacnejšie športy viac ako pomerne drahý ľadový hokej, alebo zostaneme verní tradíciám? Je čas na zmenu spôsobu financovania športu na Slovensku? Ktoré športy sú najvhodnejšie pre mládež? Podujatie sme naplánovali práve počas majstrovstiev sveta v hokeji na Slovensku, keď je financovanie športov a športovísk nanajvýš aktuálne. Diskutovali: 🎙 Daniel Jendrichovský, majiteľ úspešného basketbalového klubu Good Angels Košice 🎙 Branislav Koniar, riaditeľ Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach Moderovať bude Juraj Hajko

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.