Správa o stave EÚ
01:34:21
Podcast: Café Európa

Správa o stave EÚ

19.09.2018
V akom stave je Únia? Diskusia o stave Európskej únie, o aktuálne najväčších výzvach, plánoch. Diskutovali: - Martin Klus, poslanec NR SR, Sloboda a Solidarita - Jana Cappello, vedúca tlačového a politického oddelenia Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku - Daniel Šmihula, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR moderoval Patrik Kováč, Slovak Foreign Policy Association

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.