Kvalita médií a dezinformácie na Slovensku
01:46:57
Podcast: Café Európa

Kvalita médií a dezinformácie na Slovensku

24.05.2018
V košockej Tabačke sme diskutovali o stave slovenských médií. Aký majú vplyv sociálne siete, blogy a youtube, ktoré každému umožňujú stať sa amatérskym novinárom? A aký vplyv majú rôzne "alternatívne médiá", fake news, propaganda, dezinformácie? Ako v dnešnom svete rozoznať pravdu a existuje vôbec? Aj na tieto otázky sme hľadali odpoveď na diskusii s: Ján Levoslav Benčík ( bloger a Biela vrana), Monika Masarikova (Slovak Security Policy Institute), Petrom Schutzom (komentátor SME) a Jaroslavom Vrábeľom (denník Korzár). Diskusiu moderoval Tomáš Madleňák (Slovak Foreign Policy Associationň

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.