Podcast | Je v online priestore Slovensko v bezpečí?
01:31:44
Podcast: Café Európa

Podcast | Je v online priestore Slovensko v bezpečí?

10.04.2019
Online priestor sa stáva bojiskom. Nie je to už iba sci-fi, ale realita dneška. Ako je na túto skutočnosť pripravené Slovensko? Môžu kyberútoky ohroziť napríklad najbližšie voľby do Európskeho parlamentu? Sú naše inštitúcie dobre chránené, alebo stále používajú heslá, ako NBUSR123? Diskutovali: 🎤 Ervín Šimko, Odbor kybernetickej a Informačnej bezpečnosti, Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 🎤 Marek Kľoc, architekt systémov kybernetickej bezpečnosti, LYNX 🎤 Jozef Michal Mintál, Katedra bezpečnostných štúdií, Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov UMB Moderoval: Andrej Cibulka, Café Európa

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.