Prežije slovenské životné prostredie?
01:25:22
Podcast: Café Európa

Prežije slovenské životné prostredie?

02.03.2018
Diskusia o stave životného prostredia v našej krajine. Iniciatíva "My sme les" vyvolala búrlivú diskusiu. Je ťažba u nás udržateľná, alebo máme dôvod na paniku? V akom stave zanecháme naše lesy a prírodu budúcim generáciám? Diskutovali: - Viliam Pichler, dekan Lesnícka fakulta Technická univerzita vo Zvolene - Erik Baláž, filmár, náčelník Lesoochranárske zoskupenie VLK Tatry Moderuje Ladislav Miko, vedúci Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.