Podcast | Rusko - partner alebo hrozba?
01:01:01
Podcast: Café Európa

Podcast | Rusko - partner alebo hrozba?

07.05.2021
Dramatické udalosti na východnej hranici polarizujú celú Európu. Dokáže sa Európska únia zhodnúť na jednotnom postoji voči Rusku? Diskutujúci: 🎤 Katarína Klingová, analytička z GLOBSEC 🎤 Vladimír Bilčík, poslanec Európskeho parlamentu 🎤 Grigorij Mesežnikov, politológ z Inštitútu pre verejné otázky Moderuje Andrej Matišák

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.