Stredná Európa po maďarských voľbách
01:32:26
Podcast: Café Európa

Stredná Európa po maďarských voľbách

21.03.2018
Diskusia o Maďarsku po parlamentných voľbách. Čo môžeme čakať od volieb v Maďarsku? Je proces premeny na "iliberálnu demokraciu" ukončený a nezvratný? Ako ovplyvňuje dianie v ostatných krajinách?Diskutovali: Tomáš Strážay (analytik Slovak Foreign Policy Association) a Géza Tokár (spolupracovník Fórum inštitút pre výskum menšín). Moderoval Patrik Kováč (SFPA)

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.