Podcast | Od brexitu k obchodnej dohode
01:29:06
Podcast: Café Európa

Podcast | Od brexitu k obchodnej dohode

13.02.2020
Po takmer štyroch rokoch od referenda sme sa dočkali odchodu Veľkej Británie z EÚ. V čom sa zmenil náš vzťah a aké budú ďalšie kroky vo vzájomných rokovaniach? Ako brexit ovplyvnil bežných občanov? Hostia diskusie boli: - Juraj Hajko, analytik, Slovak Foreign Policy Association - Vladimír Vaňo, ekonóm, Mazars Slovakia - Mária Malová, riaditeľka Odboru všeobecných záležitostí a vzťahov s inštitúciami EÚ, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Moderuje Oľga Baková, Katedra politologie FiF UK v Bratislave

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.