Podcast | Zničí globalizácia slovenských poľnohospodárov?
01:16:57
Podcast: Café Európa

Podcast | Zničí globalizácia slovenských poľnohospodárov?

13.09.2019
Diskusia o tom, či nám globalizácia a otvorený globálny trh prinášajú viac pozitív, alebo negatív. Sú obchodné dohody, ktoré uzatvára EÚ, pre Slovensko prínosom? Najmä proti dohode s Mercosurom protestujú naši poľnohospodári a potravinári. Ohrozuje ich? A ak áno, ako? Diskutovali: - Michal Feik, štátny radca, Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR - Peter Polák, Zväz chovateľov mäsového dobytka na Slovensku - družstvo - Adam Šebesta, konzultant, politiky EÚ v oblasti poľnohospodárstva a životného prostredia, EPPA - Marián Šolty, podpredseda Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora - SPPK moderuje Oľga Baková, Katedra politologie FiF UK v Bratislave

Podcast Café Európa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.